אחרי השבעה באוקטובר – כולם מתגייסים!

צה”ל מתריע על מחסור חמור של אלפי לוחמים, מחסור שמסכן את יכולותיו למלא את משימותיו הביטחוניות.

בואו נפעל יחד כדי לעצור את חוק הפטור ונבטיח את ביטחונה של מדינת ישראל

יעד חתימות בעצומה:

6,333 / 100
Hidden

בחתימתך על העצומה הנך מאשר קבלת דיוור ומסרונים מהתנועה לאיכות השלטון

חברות וחברים,

מדינת ישראל עומדת בפני צומת גורלי בכל הנוגע לעתיד ביטחונה של מדינת ישראל. בעוד צה”ל מתריע על מחסור חמור של אלפי לוחמים, מחסור שמסכן את יכולותיו למלא את משימותיו הביטחוניות – הממשלה מקדמת חקיקה שתעניק פטור גורף מגיוס לצעירים החרדים.

מדובר בטעות אסטרטגית חמורה שעלינו למנוע אותה בכל מחיר. במציאות הביטחונית המורכבת, ובמיוחד לאחר אירועי השבעה באוקטובר, אסור לנו להחליש את צה”ל. נהפוך הוא, זה הזמן שבו כל חלקי החברה הישראלית נדרשים להיכנס תחת האלונקה ולשאת בנטל ההגנה על המדינה.

כל גורמי הביטחון מתריעים: שחרור המוני של אוכלוסיות שלמות משירות צבאי ואזרחי פוגע קשות בחוסנו של צה”ל ובכוח ההרתעה הישראלי. זה לא עניין של ימין או שמאל, אלא של ביטחון לאומי בסיסי.

אנו קוראים לכם להצטרף אלינו ולהרים קול מחאה נגד המהלך המסוכן זה. יחד נצהיר בצורה ברורה: עם ביטחון ישראל לא משחקים. עתיד ילדינו חשוב יותר משיקולים פוליטיים צרים.

ימנים או שמאלנים, גברים או נשים, חילונים או חרדים – אחרי השבעה באוקטובר – כולם מתגייסים.

בואו נפעל יחד כדי לעצור את חוק הפטור ונבטיח את ביטחונה של מדינת ישראל

חתמו עכשיו!

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק

למעלה מ- 115,000 א.נשים הצטרפו לעצומות התנועה לחקירות מחדל 23! הצטרפו גם אתם/ן למאבק!
הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון!

אנחנו קוראים לממשלת ישראל לגלות אחריות ולהודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן בצורה בלתי תלויה את המחדלים שהובילו לאסון הקשה בהר מירון!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח. מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד