פרשת הצוללות מגיעה לבג״ץ.

ועדת חקירה ממלכתית לשחיתות בצוללות!

חתמו על העצומה >>

מספר חתימות:

70,890 / 75,000

מספר חתימות:

70,890 / 75,000

דורשים לחקור את פרשת הצוללות!

פרשת הצוללות מגיעה לבג״ץ. שופטי בית המשפט העליון יצללו לעומק הסודות בפרשה חמורה זו, והציבור סוף סוף ישמע על אותן מזימות אפלות ועסקאות עלומות שפגעו בכיס של כל אזרח במדינה. 

עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו צריכים כל אחד ואחת מכם איתנו. חתמו על העצומה והצטרפו לדרישה שלנו משופטי בג״ץ: אל תתנו לפרשת השחיתות הקשה ביותר בתולדות המדינה להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת! תורו על פתיחה בחקירה פלילית! תורו על הקמת ועדת חקירה ממלכתית!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של ראש הממשלה נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא ״לא חשוד״ – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה.

  • איך יכול להיות שאותו אדם שאמון על המדינה, לא דואג לביטחון של המדינה?
  • למה ניתן אישור לקניית צוללות שחיל הים לא זקוק להן, ושמעמיסים על תקציב הביטחון?
  • למה ניתן אישור למכירת הצוללות המתקדמות למצרים – בניגוד לעמדת צה״ל ומערכת הביטחון?
  • האם בטחון המדינה נלקח בחשבון כשאישרו שצוללות כאלה ימכרו למצרים, או רק הרווח של אנשים פרטיים?
  • למה שר הביטחון וצה״ל מודרו ממידע חשוב?
  • למה נתניהו לא נחקר, למרות שבחלקים גדולים מהעובדות הוא הודה בעצמו בטלוויזיה?
  • איך יכול להיות שנתניהו מוסר גרסאות סותרות ועדיין לא נחקר?
  • האם המניות של החברה שמייצרת פלדה עבור הצוללות של תיסנקרופ יצרו אינטרס כלכלי לנתניהו לעשות עסקאות מטורפות עם ״תיסנקרופ״?
  • למה נתניהו הטעה לכאורה את משרד מבקר המדינה?

אין ברירה. חובה שבג״ץ יתערב.

חתמו עכשיו על העצומה.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

לא סוגרים את השמיים בבחירות!

מדוע הממשלה מונעת מעשרות אלפי ישראלים בחו״ל לשוב לארץ ולממש את הזכות הדמוקרטית הבסיסית להצביע בבחירות? לא יעלה על הדעת שהמדינה תפלה בין ישראלים בשערי הכניסה למדינה! לא יעלה על הדעת שהמדינה תחליט למי יש זכות להצביע בבחירות ולמי אין!

לא לפגיעה בחופש המחאה!

כשהם מדכאים את ההפגנות – הם מדכאים לנו את חופש הביטוי. וכשהם מדכאים את חופש הביטוי – הם מחבלים ביסודות המשטר הדמוקרטי. אסור לנו לאפשר את הגבלת ההפגנות בחוק! אסור לנו לתת יד לחיסול חופש המחאה! אסור לנו לעמוד מנגד כאשר זכויות היסוד שלנו נרמסות! אסור לנו לשתוק מול ריסוק הדמוקרטיה הישראלית! חתמו עכשיו נגד החקיקה שמגבילה את הזכות להפגין.​

עוצרים את העלאת שכר הח״כים!

בזמן שמשבר הקורונה מרסק את הביטחון הכלכלי והתעסוקתי של מאות אלפי ישראלים, נבחרי הציבור שלנו ממשיכים לקבוע לעצמם את השכר ולקבל העלאה כמעט אוטומטית בכל שנה מחדש. בינואר 2021, הם מתכוונים להעלות לעצמם את השכר ביותר מ-6,500 ש״ח! הגיע הזמן להפסיק את חגיגת ההעלאה בשכר. הגיע הזמן שחברי הכנסת יהוו דוגמה אישית.​

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד