עצומה:

דורשים ועדת חקירה

בפרשת הצוללות!

מספר חתימות:

5,487 / 6,000

מספר חתימות:

5,487 / 6,000

דורשים ועדת חקירה בפרשת הצוללות! 

אלפי סימני שאלה מרחפים באוויר, שינויי גרסאות, טענות מתנגשות, נתונים חדשים ומרעישים – הגיע הזמן לשים לזה סוף. לא נותרה אף ברירה מלבד הקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות! 

אחרי שנתיים שאנחנו עוקבים באדיקות אחרי הפרשה הזאת שמטילה צל כבד על ביטחון המדינה, אחרי כמה וכמה פניות לגורמים הרלוונטיים ואפילו עתירה לבג”ץ, פרשת הצוללות מסרבת להיסגר ועולה לכותרות ושוב ושוב בחודשים האחרון. זה התחיל מחשיפת הפרשה, העלאת אינספור סימני שאלה שנותרו ללא תשובה, המשיך בידיעה על המניות של רה”מ בחברה לייצור פלדה שעבדה עם אותה חברה גרמנית לייצור צוללות, המשיך לעדות המשתנה של עד המדינה מיקי גנור, עבר גם להודעה על זה שנתניהו הוא זה שאישר לגרמניה למכור צוללות למצרים מבלי שצמרת הביטחון ידעה על כך,  ולסיום סיומת התנגשות בגרסאות על מה ידע או לא ידע היועמ”ש בעת חקירת הפרשה. עוד ועוד כותרות, אבל שום תשובות.

הפרשה הזו היא איום אמתי על ביטחון מדינת ישראל ותושביה. כן מניות או לא, כן שוחד או לא – קראנו שוב ושוב לפתוח מחדש את החקירה בפרשת הצוללות. נמאס לנו מספקות, מסתירות, משאלות. אנחנו מעלים הילוך ודורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית על פרשת הצוללות – חתמו עכשיו על העצומה!

 

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

די להסתה נגד בית המשפט!

דווקא באמצע מערכת בחירות *דמוקרטית*, הפרדת הרשויות ומערכת האיזונים והבלמים שנועדו לשמור הדמוקרטיה הזו, נשכחים ונעלמים כהרף עין. אנחנו לא ניתן לאף נבחר ציבור, או אלה שעתידים להיות, להסית כנגד הרשות השופטת או כל אבן יסוד אחרת בדמוקרטיה הישראלית.

דורשים ועדת חקירה בפרשת אפי נוה!

התנהלות כמו זו שעולה מפרשת "מין בתמורה למינוי שופטים" (לכאורה) של יו"ר לשכת עו"ד לשעבר, אפי נוה, מחייבת בחינה מעמיקה של כל הליך מינוי השופטים בתקופת כהונתו כיו"ר הלשכה. אנו דורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית ובלתי תלויה.

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד