חברי ממשלת ישראל ה-36, הבטחות צריך לקיים –

הקימו ועדת חקירה ממלכתית לפרשת הצוללות!

מספר חתימות:

77,485 / 100,000

מספר חתימות:

77,485 / 100,000

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

אחרי שהוקמה ממשלה חדשה בישראל, אין יותר סיבות למריחות. הגיע הזמן להורות על הקמת ועדת חקירה ממלכתית – רק כך ניתן יהיה לצלול יצללו לעומק הסודות בפרשה חמורה זו, והציבור יוכל סוף סוף לשמוע על אותן מזימות אפלות ועסקאות עלומות שפגעו בכיס של כל אזרח במדינה. 

עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו צריכים כל אחד ואחת מכם איתנו. חתמו על העצומה והצטרפו לדרישה שלנו מממשלת ישראל: אל תתנו לפרשת השחיתות הקשה ביותר בתולדות המדינה להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת! הקימו ועדת חקירה ממלכתית!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא ״לא חשוד״ – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה.

❌ למה ניתן אישור לקניית צוללות שחיל הים לא זקוק להן, ושמעמיסים על תקציב הביטחון?

❌ למה ניתן אישור למכירת הצוללות המתקדמות למצרים – בניגוד לעמדת צה״ל ומערכת הביטחון?

❌ האם ביטחון המדינה נלקח בחשבון כשאישרו שצוללות כאלה ימכרו למצרים, או רק שיקולי בצע כסף זרים?

❌ למה שר הביטחון וצה״ל מודרו ממידע חשוב הנוגע לרכש ביטחוני-אסטרטגי?

❌ למה נתניהו לא נחקר בפרשה, למרות שבחלקים גדולים מהעובדות הוא הודה בעצמו בטלוויזיה?

❌ איך יכול להיות שנתניהו מוסר גרסאות סותרות ועדיין לא נחקר?

❌ האם המניות של החברה שמייצרת פלדה עבור הצוללות של התאגיד הגרמני תיסנקרופ יצרו אינטרס כלכלי לנתניהו לעשות עסקאות מטורפות בשם מדינת ישראל?

❌ למה נתניהו הטעה לכאורה את משרד מבקר המדינה?

אין ברירה. חייבים ועדת חקירה ממלכתית.

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

הצעת חוק – נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

עוצרים את העלאת שכר הח״כים!

בזמן שמשבר הקורונה ריסק את הביטחון הכלכלי והתעסוקתי של מאות אלפי ישראלים, נבחרי הציבור שלנו ממשיכים לקבוע לעצמם את השכר ולקבל העלאה כמעט אוטומטית בכל שנה מחדש. הגיע הזמן להפסיק את חגיגת ההעלאה בשכר. הגיע הזמן שחברי הכנסת יהוו דוגמה אישית.​

לא לפגיעה בחופש המחאה!

כשהם מדכאים את ההפגנות – הם מדכאים לנו את חופש הביטוי. וכשהם מדכאים את חופש הביטוי – הם מחבלים ביסודות המשטר הדמוקרטי. אסור לנו לאפשר את הגבלת ההפגנות בחוק! אסור לנו לתת יד לחיסול חופש המחאה! אסור לנו לעמוד מנגד כאשר זכויות היסוד שלנו נרמסות! אסור לנו לשתוק מול ריסוק הדמוקרטיה הישראלית! חתמו עכשיו נגד החקיקה שמגבילה את הזכות להפגין.​

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח. מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד