ממשלת ישראל, זו שעה למעשים!

דורשים לאשר הקמת ועדת חקירה בפרשת הצוללות!

מספר חתימות:

81,521 / 100,000

מספר חתימות:

81,521 / 100,000

ועדת חקירה ממלכתית עכשיו!

לאחר 4 שנים של מאבק ציבורי, משפטי ותקשורתי, שר הביטחון בני גנץ הניח על שולחן הממשלה הצעת מחליטים להקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות. ועכשיו, אין יותר סיבות למריחות.

ראש הממשלה נפתלי בנט, שרי וסגני שרי ממשלת ישראל ה-36 – הכדור בידיים שלכם.

פעלו לטובת האינטרס הלאומי, והביאו לדיון כבר בישיבת הממשלה הקרובה את ההצעה להקמת הוועדה!

הוכיחו לציבור שהמאבק בשחיתות עומד לנגד עיניכם, ושבשבילכם, ביטחון ישראל קודם לכול!

________________________

✅ רק ועדת חקירה ממלכתית תוכל לחקור את כל הפרשות השונות הכרוכות בפרשת הצוללות: אישור מכירת הצוללות למצרים, העמלות, מניות הפלדה, הצוללת ה-6, צוללות 7, 8, 9, הספינות נגד צוללות, ספינות המגן, המספנות. תוכיחו לציבור שהמאבק בשחיתות עומד לנגד עיניכם, ושבשבילכם ביטחון המדינה קודם לכול.

✅ רק ועדת חקירה ממלכתית תוכל לברר את כל העובדות ולענות על כל סימני השאלה המסתתרים מאחורי פרשה חמורה זו, הן מבחינה ציבורית, ערכית, ביטחונית ואף אסטרטגית.

✅ רק ועדת חקירה ממלכתית תוכל לעמוד על הליקויים בהליכי רכש כלי השיט ולהפיק לקחים לעתיד.

✅ רק ועדת חקירה ממלכתית תוכל לחקור את האמת ולאכוף את החוק אם יתברר כי התנהלות בלתי-תקינה זו איננה מקרית, כי אם מקורה בעבירות פליליות ובשחיתות שלטונית.

________________________

חתמו עכשיו על העצומה והצטרפו לקריאה שלנו לכל חברי הממשלה – קדמו את הדיון בהקמת ועדת החקירה, והצביעו בעדה!

חתמו עכשיו על העצומה:

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות:

דורשים שרים נקיי כפיים עכשיו!

למה לרופאים, עורכי דין, עובדים סוציאליים, שופטים, פסיכולוגים ואפילו לחברי כנסת יש קובץ של כללי אתיקה מחייבים – אבל לראש הממשלה, לשרים ולסגני שרים אין? הגיע הזמן שהממשלה הנוכחי תחיל על עצמה ועל הממשלות העתידיות כללי אתיקה ותשיב את אמון הציבור בנבחריו!

הצעת חוק – נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

לא לפגיעה בחופש המחאה!

כשהם מדכאים את ההפגנות – הם מדכאים לנו את חופש הביטוי. וכשהם מדכאים את חופש הביטוי – הם מחבלים ביסודות המשטר הדמוקרטי. אסור לנו לאפשר את הגבלת ההפגנות בחוק! אסור לנו לתת יד לחיסול חופש המחאה! אסור לנו לעמוד מנגד כאשר זכויות היסוד שלנו נרמסות! אסור לנו לשתוק מול ריסוק הדמוקרטיה הישראלית! חתמו עכשיו נגד החקיקה שמגבילה את הזכות להפגין.​

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח. מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד