עצומה:

מושחתים נמאסתם! הצטרפו אלינו
למאבק בשחיתות!

מספר חתימות:

1,911 / 10,000

מושחתים נמאסתם!

הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות!
לא מדובר כבר בתיקי האלפים של ראש הממשלה, לא מדובר רק בשר דרעי שהורשע בשוחד, חזר לאותו משרד וכעת שוב יש המלצות להעמידו לדין, לא מדובר בשחיתות ברשויות המקומיות, בראשי ערים שהולכים אחד אחרי השני לכלא – מדובר בשיטה, בתופעה רחבה, במגפה – שאם לא נעצור אותה היא תשתלט על כל החברה הישראלית.

מצעד פרשות השחיתות שאנחנו שומעים עליו בתקופה האחרונה מביא איתו רוח שינוי משמעותי שאותו אנחנו חייבים למנף ולתרגם ללחץ ציבורי במטרה לשלוח מסר לכל המעורבים – הגיעו מים עד נפש! אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו!

בכל 28 שנות קיומה של התנועה לאיכות השלטון, השגנו הישגים רבים; החזרנו יותר משניים וחצי מיליארד ₪ (!) לקופה הציבורית, הצלחנו להדיח ראשי ערים המואשמים בפלילים, קידמנו חקיקה שמגנה על חושפי שחיתויות ואת כל זה לא היינו מצליחים לעשות בלי התמיכה האזרחית האיתנה שעומדת מאחורינו.

אך יש עוד הרבה עבודה – זה הזמן להצטרף למאבק!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

הצטרפו עכשיו למאבק – חתמו על העצומה >>

3/09/2017

העצומה נפתחה

התנועה למען איכות השלטון בישראל שמה לה למטרה קידום ממשל איכותי יותר עבור אזרחי ישראל. התנועה רואה בדמוקרטיה אפקטיבית ומוגנת צורך חיוני, על אחת כמה וכמה במדינה צעירה כמדינת ישראל. במשך השנים התנועה הציבה עצמה כ”כלב השמירה” על שלטון החוק, על טוהר המידות ועל טובת הציבור.

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

אנחנו, אזרחי ישראל, דורשים מהח"כים לתמוך בהצעת החוק שתרחיק מושחתים שהורשעו בשוחד מהכנסת והממשלה לצמיתות!

עצומה - מנותקים נמאסתם! לא להעלאת השכר של הח״כים!

אז מה, לא רק שאתם מסרבים לכל יוזמה של קיצוץ במשכורת אתם מסרבים גם לכל יוזמה שתמנע את המשך השדרוג המטורף במשכורת שאתם מקבלים מדי שנה

הפניקס - מקסום רווחים - לא על גב הקשישים

חברת הביטוח "הפניקס" מבטיחה ש"כשזה חשוב לך, זה חשוב לנו", אז בואו נעצור רגע ונספר להם מה חשוב לנו: חשוב לנו שהכספים שלנו ינוהלו בצורה ראויה,

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד