עצומה:

עבריינים מורשעים –
לא בכנסת ובממשלה!

מספר חתימות:

מספר חתימות:

16,404 / 20,000
16,404 / 20,000

הגיע הזמן להרחיק את העבריינים המורשעים מהכנסת! 

שוב ושוב מתפוצצות פרשות שחיתות. שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור – מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – ולניהול החיים והכסף של כולנו.

עבריינים מורשעים כבר חזרו לכנסת ולממשלה, אולי אחרים יגיעו לכלא בקרוב – חייבים לשים לזה סוף!

בזמן ששני שרים מכהנים, סגן שר אחד וראש הממשלה שלנו בכבודו ובעצמו עם חשדות והמלצות שמרחפות מעל ראשיהם, אין זמן יותר טוב להעלות שוב את “חוק הקלון” על הפרק, חוק שימנע מעבריינים שהורשעו לחזור לכנסת. אדם מורשע לא יכול להיות מאבטח שאמון על ביטחון הציבור – אין שום סיבה שהוא יוכל להיות נבחר ציבור, שביטחון הציבור, כמו גם כספי הציבור, מופקדים בידיו.

אחרי שבקדנציה האחרונה לא הסכימו להעביר את החוק והחזירו עבריין מורשע לזירת הפשע – הפעם לא מוותרים לאף מפלגה! דורשים את חוק הקלון בכל מצע של כל מפלגה שמתמודדת על הקול שלנו. ואנחנו צריכים אתכם איתנו, שידעו שגם לציבור אכפת!

הצטרפו למאבק – חתמו על העצומה!

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

הצטרפו עכשיו למאבק – חתמו על העצומה >>

2/12/18

העצומה נפתחה

התנועה למען איכות השלטון בישראל שמה לה למטרה קידום ממשל איכותי יותר עבור אזרחי ישראל. התנועה רואה בדמוקרטיה אפקטיבית ומוגנת צורך חיוני, על אחת כמה וכמה במדינה צעירה כמדינת ישראל. במשך השנים התנועה הציבה עצמה כ”כלב השמירה” על שלטון החוק, על טוהר המידות ועל טובת הציבור.

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

די להספים אותנו!

קיבלתם עוד SMS בחירות? לא נותנים אפשרות להסיר? לא מזדהים? אז לא שולחים! אנחנו קוראים לכל המפלגות להימנע מלהספים אותנו! גם לפרט מגיעה פרטיות ושקיפות מלאה! אנחנו דורשים לכבד אותם.

דורשים ועדת חקירה בפרשת אפי נוה!

התנהלות כמו זו שעולה מפרשת "מין בתמורה למינוי שופטים" (לכאורה) של יו"ר לשכת עו"ד לשעבר, אפי נוה, מחייבת בחינה מעמיקה של כל הליך מינוי השופטים בתקופת כהונתו כיו"ר הלשכה. אנו דורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית ובלתי תלויה.

קוראים לשרת המשפטים להקים ועדת בדיקה ממשלתית בתיק רות דוד!

עוד תיקים ועוד פרשיות בתוך הפרשה הגדולה והלא נגמרת שנקראת “פרשת רות דוד”. כבר 4 שנים של מריחות - הגיע הזמן לשים סוף לפרשת רות דוד ולהקים ועדת חקירה חיצונית!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד