עצומה:

איפה הבושה?!

לא להעלאה אוטומטית בשכר הח”כים!

מספר חתימות:

1,939 / 10,000

מספר חתימות:

1,939 / 10,000

חברי כנסת יקרים ויקרות,

 

לפני שנה פיזרתם את הכנסת ה-20, ומאז, אתם בפגרה. שנה תמימה חלפה, והכנסת לא מתפקדת. ועדות הכנסת הסדירות לא הוקמו, ובוודאי לא התקיימו, נעדרה הביקורת והאכיפה על רשויות המדינה השונות ורגולטורים שונים, ואף חוקים נדרשים לא חוקקו.

 

אנחנו יוצאים לבחירות שלישיות ב12 חודשים, ובחודש הבא אתם מתכוונים להעלות לעצמכם את השכר בלמעלה מ 1300 ₪! מאז 2015 כשדחיתם את המלצות הוועדה הציבורית לקביעת שכרם של חברי הכנסת, אתם ממשיכים להעלות לעצמכם את השכר בכל שנה ושנה.

 

איפה הבושה?!

 

במדינה בה יש קושי ומצוקה כלכלית בציבורים נרחבים ובמיוחד בעת הזו, בה הכנסת בפגרה כה ארוכה. ברור לנו שמגיע לכם ולכן שכר הולם. גם אם נתעלם מכך ששכרכם גבוה פי ארבעה מהשכר הממוצע במשק, ולמרות זאת אתם דורשים העלאת שכר – אישור ההעלאה הנוכחי מלמד על ניתוק וחוסר בושה מוחלט.

 

אנחנו דורשים, תתנגדו לעלייה בשכר. תתנגדו לפגיעה בציבור שבחר בכם. תפנו ישירות לוועדה המסדרת ותקראו להם לבטל עדכון השכר האוטומטי בעת קשה זו.

 

תהוו דוגמה אישית. קחו אחריות.

 

בכבוד רב,

אזרחי ואזרחיות ישראל.

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

הצטרפו עכשיו למאבק – חתמו על העצומה >>

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

מנותקים נמאסתם! לא להעלאת השכר של הח״כים!

חברי הכנסת שלנו קובעים לעצמם את השכר וממשיכים לקבל העלאה באופן אוטומטי בכל שנה מחדש! בזמן שאצלנו עולה רק יוקר המחיה! די לניתוק בין הציבור לנבחריו!

ביבי תשחרר! דורשים מנתניהו למסור את תיקי הממשלה שבידיו!

נתניהו לא מסתפק בתפקיד הכי חשוב במדינה ומספח לעצמו עוד 4 תפקידים; שר החוץ, שר הבריאות, שר הביטחון ומ"מ שר העלייה והקליטה. הגיע הזמן שימסור את תיקי הממשלה שבידיו!

האינטרס של כחלון – לא על חשבוננו!

קוראים לכחלון להפסיק לחלק מתנות לקבוצות לחץ! הגיע הזמן שהכסף הציבורי יופנה לטובת הציבור ולא לטובת כחלון וחבריו. על הממשלה להפסיק לחלק מיליארדי שקלים מכספי הציבור!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

התנועה לאיכות השלטון

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד