עצומה:

מנדט לנאשם? עדיף להתפטר!

כבוד הנשיא, זה בידיים שלך.

אל תתן לנאשם בפלילים מנדט להרכיב ממשלה.

מספר חתימות:

24,330 / 30,000
כבוד הנשיא ריבלין, אסור להטיל את המנדט על נאשם שעומד למשפט.

ב-5 באפריל יתחילו דיוני ההוכחות ב-3 תיקי ראש הממשלה. 3 פעמים בשבוע יתייצב הנאשם נתניהו בבית המשפט (נוכחות מלאה חובה). מאות עדי תביעה יעידו נגד הנאשם נתניהו. במשך 6 שעות כל דיון יישב הנאשם על ספסל הנאשמים.

ככה — לא — מנהלים — מדינה!

*

כבוד הנשיא, אזרחי ישראל הכריעו בבחירות: רוב חברי הכנסת אינם מעוניינים בכהונתו של נאשם בפלילים כראש ממשלה. אזרחי ישראל מבינים רוצים ראש ממשלה שמעל ראשו לא מרחפת עננת שחיתות כבדה ושלושה כתבי אישום חמורים. אזרחי ישראל רוצים הנהגה ישרה ונקייה משחיתות.

כבוד הנשיא, לנאשם בפלילים אין מנדט מוסרי וציבורי להרכבת הממשלה.

עדיף להתפטר מאשר לתת מנדט לנאשם בפלילים.

עשה את הדבר הנכון – הכדור בידיים שלך!

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

הצעת חוק – נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

לא לפגיעה בחופש המחאה!

כשהם מדכאים את ההפגנות – הם מדכאים לנו את חופש הביטוי. וכשהם מדכאים את חופש הביטוי – הם מחבלים ביסודות המשטר הדמוקרטי. אסור לנו לאפשר את הגבלת ההפגנות בחוק! אסור לנו לתת יד לחיסול חופש המחאה! אסור לנו לעמוד מנגד כאשר זכויות היסוד שלנו נרמסות! אסור לנו לשתוק מול ריסוק הדמוקרטיה הישראלית! חתמו עכשיו נגד החקיקה שמגבילה את הזכות להפגין.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד