חתמו על הצעת החוק:

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

החוק לטוהר המידות בקרב נבחרי ציבור ימנע ממי שהוגש נגדו כתב אישום לכהן בתפקידי שר, סגן שר, ראש ממשלה ונשיא.

מספר חתימות:

44,173 / 50,000

על מה אנחנו נאבקים?

לציבור הישראלי מגיע נבחרי ציבור אמינים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו בשום צורה. החל משרים וסגני שרים ועד למועמדים לנשיאות המדינה ולנטילת תפקיד הרכבת הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם.

אנחנו קוראים לחברי וחברות הכנסת מכלל סיעות הכנסת ה-24, להתחייב להעביר את הצעת התנועה לאיכות השלטון לתיקון החוק שימנע מאלו שהוגש נגדם כתב אישום בעבירות חמורות ובראשן עבירות של שחיתות וטוהר המידות ליטול תפקידים ציבוריים. הצעת חוק זו מיועדת להיכנס לתוקף החל מהכנסת הבאה ואינה רטרואקטיבית או פרסונלית.

רק כך יבטיח החוק הישראלי כי החל מהכנסת ה-25 נבחרי ציבור יעמדו ברף מוסרי שיצור שלטון איכותי וראוי במדינה – שלטון המורכב מבכירים שטוהר המידות נר לרגלם, המשרתים את הציבור, ולא אינטרסים זרים.

הצטרפו אלינו לקריאה לכל חברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור. הזמן לשינוי הוא עכשיו!

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

ועדת חקירה ממלכתית לאסון הר מירון!

אנחנו קוראים לממשלה להודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן את האסון הקשה בהר מירון – רק כך ניתן יהיה לברר את כל המחדלים והתקלות שהובילו לאסון הקשה, למצות את הדין עם האחראים למותם של 45 בני אדם, להשיב את אמון הציבור ברשויות ולהבטיח שאסון דומה לא יתרחש!

אין מנדט לנאשם במשפט!

כבוד הנשיא, אזרחי ישראל הכריעו בבחירות נגד כהונתו של נאשם בפלילים כראש ממשלה. אזרחי ישראל רוצים ראש ממשלה שמעל ראשו לא מרחפת עננת שחיתות כבדה ושלושה כתבי אישום חמורים. כבוד הנשיא, זה בידיים שלך. אל תתן לנאשם בפלילים מנדט להרכיב ממשלה. עדיף להתפטר.

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד