עצומה:

איפה הבושה?!

אומרים לא להעלאת משכרות לח”כים!

מספר חתימות:

5,604 / 10,000

מספר חתימות:

5,604 / 10,000

חברי כנסת יקרים ויקרות,

 

ב-16 בחודש ינואר, כמדי שנה מאז 2015 כשדחיתם את המלצות הוועדה הציבורית לקביעת שכרם של חברי הכנסת, והחלטתם להמשיך להעלות לעצמכם את השכר בכל שנה ושנה. בחודש הבא אתם מתכוונים להעלות לעצמכם את השכר בלמעלה מ 1300 ₪!

 

איפה הבושה?!

 
לפני שנה פיזרתם את הכנסת ה-20, ולמעשה בעקבות כך שלא הצלחתם להרכיב ממשלה, עד עצם היום הזה, אתם בפגרה. כלומר, כשנה תמימה חלפה ועבודת הכנסת לא חזרה לסדרה. ועדות הכנסת הסדירות לא הוקמו, ובוודאי לא התקיימו, נעדרה הביקורת והאכיפה על רשויות המדינה השונות ורגולטורים שונים, ואף חוקים נדרשים לא חוקקו. עכשיו אנחנו יוצאים לבחירות שלישיות ב12 חודשים!

 

במדינה בה יש קושי ומצוקה כלכלית בציבורים נרחבים ובמיוחד בעת הזו, בה הכנסת בפגרה כה ארוכה.  גם אם נתעלם מכך ששכרכם גבוה פי ארבעה מהשכר הממוצע במשק, ולמרות זאת אתם דורשים העלאת שכר – אישור ההעלאה הנוכחי מלמד על ניתוק וחוסר בושה מוחלט.

 

אנחנו דורשים מכם ומכן, תתנגדו לעלייה בשכר העתידה להתרחש בחודש ינואר 2020. תתנגדו לפגיעה בציבור שבחר בכם. תפנו ישירות לוועדה המסדרת ותקראו להם לבטל עדכון השכר האוטומטי בעת קשה זו.

 

תהוו דוגמה אישית. קחו אחריות.

 

בכבוד רב,

אזרחי ישראל.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

לא לחקיקה אנטי דמוקרטית!

מיד עם סיום הבחירות, החלו השותפים האופציונליים לקואליציה לקדם חוקים שמהווים איום על הדמוקרטיה הישראלית: חוק החסינות, החוק הצרפתי, פסקת ההתגברות, ועוד. אבל אנחנו לא ניתן לחקיקה אנטי-דמוקרטית לעבור! הכנסת היא לא עיר מקלט לעבריינים!

דורשים ועדת חקירה בפרשת הצוללות!

אלפי סימני שאלה מרחפים באוויר, שינויי גרסאות, טענות מתנגשות, נתונים חדשים ומרעישים – הגיע הזמן לשים סוף לפרשה שמהווה איום אמתי על ביטחון מדינת ישראל ותושביה. לא נותרה אף ברירה מלבד הקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות!

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד