עצומה:

_____

מפסיקים עם הספאם!

____

מספר חתימות:

801 / 2,000

מספר חתימות:

801 / 2,000

חתמו על העצומה – די להספים אותנו!

לא נותנים אפשרות להסיר? לא מזדהים? לא שולחים! אנחנו קוראים לכל המפלגות להימנע מלהספים אותנו!  גם לפרט מגיעה פרטיות ושקיפות מלאה! אנחנו דורשים לכבד אותם. 

כבר בבחירות המוניציפליות קיבלנו כולנו כמויות אדירות של הודעות לא מזוהות בלי היכולת להפסיק אותן במשך חודשים. חלק מההודעות היו שקריות, ובחלק הייתה התחזות לאנשים אחרים (מהם אפילו התנועה נפגעה). נבחרי ציבור, כמו גם מפלגות, משתמשים בשליחת מסרונים (אסמסים) לציבור בתקופת הבחירות בלי להזדהות, בכמויות, ובלי אפשרות להסרה.

אז נכון שהח”כים החריגו את עצמם ואת תעמולת הבחירות שלהם מחוק הספאם, אבל על פי חוק הגנת הפרטיות – כל דיוור ישיר מחייב את השולח להזדהות ולאפשר לכל אחד להסיר את עצמו מרשימת התפוצה – שיהיה ברור, לנו אין ספק שדיוור ישיר חל גם על שליחת אסמסים ויש להחיל את החוק גם במקרה כזה.

שליחת הודעות לרשימות תפוצה באמצעות SMS או ווטסאפ לא רק פוגעת בציבור, שלא יודע מי השולח ואם הוא בכלל יכול להאמין למה שנשלח אליו, אלא פוגעת גם במפלגות עצמן – שנכנסות למירוץ הזה של מי משמיצה יותר, מי פוגעת יותר ביריבים שלה בלי לתת על זה את הדין. התנהלות שמורידה את השיח בתקופת הבחירות למקום כ”כ נמוך, מורידה ומרסקת גם כן את אמון הציבור בנבחריו, או לפחות אלו שמתמודדים להיות.

הצטרפו אלינו למאבק וחתמו על העצומה כבר עכשיו!

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים ועדת חקירה חיצונית בפרשת אפי נוה!

הפרשה חדשה של יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר, אפי נוה – מין בתמורה למינוי שופטים (לכאורה). התנהלות כזאת מחייבת בחינה מעמיקה ורוחבית של כל הליך מינוי השופטים בתקופת כהונתו כיו"ר הלשכה, ובשל כך אנו דורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית ובלתי תלויה.

מנותקים נמאסתם! לא להעלאת השכר של הח״כים!

כבר 10 שנים ברצף מתקיים מנגנון שמעלה את השכר לנבחרי הציבור באופן כמעט אוטומטי בכל תחילת שנה אזרחית, בזמן שאצלנו הדבר היחיד שעולה הוא יוקר המחייה! דורשים מהח”כים לוותר על ההעלאה ולעצור את המנגנון!

קוראים לשרת המשפטים להקים ועדת בדיקה ממשלתית בתיק רות דוד!

עוד תיקים ועוד פרשיות בתוך הפרשה הגדולה והלא נגמרת שנקראת “פרשת רות דוד”. כבר 4 שנים של מריחות - הגיע הזמן לשים סוף לפרשת רות דוד ולהקים ועדת חקירה חיצונית!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד