עצומה:

לא נותנים לחוק ההמלצות לעבור!

מספר חתימות:

21,213 / 40,000

לא נותנים לחוק ההמלצות לעבור!

יום ה-27.11.2017 ייזכר לדיראון עולם, כאשר חוק ההמלצות – הפרסונלי, האישי, בחסות הפוליטיקאים המושחתים שמנסים לשמור על גבם ועל ביצור שלטונם – עבר בקריאה ראשונה, ממש מתחת לאף של כולנו.

זה היה כבר ממש בלתי נסבל לראות מהצד איך בשביל קידומו הבהול של החוק – בעת הזו כאשר ראש הממשלה ואישי ציבור נוספים מצויים בחקירה פלילית – כל האמצעים כשרים. כן, גם לדרוס ולרמוס את תקנון הכנסת באופן בוטה.

דרך המלך לתיקון חוק סדר הדין הפלילי היא בוועדת החוקה, חוק ומשפט, אך לא טעיתם, את כל הדיונים בחוק ההמלצות עשו בוועדת הפנים והסביבה שבראשה עומד לא אחר מאשר אמסלם עצמו, שבמקרה הוא גם יוזם החוק. אותו אמסלם שמנצל את כוחו לרעה ומכופף את חוקי הכנסת כאוות נפשו, הכל כדי לקדם את הצעת החוק האישית שלו, תוך צפצוף מוחלט על תקנון הכנסת. עצוב, כואב, מרתיח.

בסוף דצמבר 2017 הגשנו עתירה לבג”ץ, ועכשיו, כשהדיון מגיע לבית המשפט העליון, אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו. במאמץ המשותף נמנע מחוק ההמלצות לעבור!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

הצטרפו עכשיו למאבק – חתמו על העצומה >>

30/11/2017

העצומה נפתחה

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

מנותקים נמאסתם! לא להעלאת השכר של הח״כים!

אז מה, לא רק שאתם מסרבים לכל יוזמה של קיצוץ במשכורת אתם מסרבים גם לכל יוזמה שתמנע את המשך השדרוג המטורף במשכורת שאתם מקבלים מדי שנה

מושחתים נמאסתם! הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות!

הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות! לא מדובר כבר בתיקי האלפים של ראש הממשלה, לא מדובר בשרים המורשעים בשוחד – שחוזרים לכהן באותו התפקיד, לא מדובר...

משאבי הטבע שלנו ולא של
הטייקונים

אנחנו מבהירים לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת ולכל הפקידים במשרד האוצר: לא הצבענו בבחירות האחרונות לא ליצחק תשובה ולא לאף טייקון אחר.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד