עצומה:

די להסתה נגד

בית המשפט!

מספר חתימות:

1,132 / 2,000

מספר חתימות:

1,132 / 2,000

די להסתה נגד מערכת המשפט!

אנחנו בשיאה של מערכת הבחירות ונראה שהטרנד החדש הוא ההסתה של המתמודדים על הקול שלנו כנגד ביהמ”ש ומערכת המשפט בישראל.

דווקא באמצע מערכת בחירות *דמוקרטית*, הפרדת הרשויות ומערכת האיזונים והבלמים שנועדו לשמור הדמוקרטיה הזו, נשכחים ונעלמים כהרף עין. נבחרי הציבור שלנו קוראים להשתלט על בג”ץ ביום רע, או “רק” לפגוע בו ובסמכויותיו אם קמו על רגל ימין כאילו אין חשיבות לרשות השופטת בשמירה על חברה דמוקרטית תוססת כמו שלנו.

כבר התרענו לא פעם ולא פעמיים שמערכת הבחירות הנוכחית הולכת למקומות חשוכים, רדודים, ואנטי דמוקרטיים. הקמפיינים האחרונים של המפלגות השונות כמו איילת שקד עם “שקד תנצח על בג”ץ” או בצלאל סמוטריץ’ עם “אנחנו נצטרך הר של מנדטים כדי להחזיר אחרי הבחירות את בג”ץ לגודלו ולתפקידו הטבעי”, יוצרים שיח מסית, אלים ופוגעני. המתמודדים צריכים להבין שבג”ץ הוא לא חלק מסיסמת בחירות, הוא חלק חשוב ועיקרי במשטר הדמוקרטי – יש גם חיים שאחרי הבחירות, אבל נראה שהמתמודדים שלנו שכחו את זה וכל האמצעים כשרים, שוב.

אנחנו לא ניתן לאף נבחר ציבור, או אלה שעתידים להיות, להסית כנגד הרשות השופטת או כל אבן יסוד אחרת בדמוקרטיה הישראלית.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

די להספים אותנו!

קיבלתם עוד SMS בחירות? לא נותנים אפשרות להסיר? לא מזדהים? אז לא שולחים! אנחנו קוראים לכל המפלגות להימנע מלהספים אותנו! גם לפרט מגיעה פרטיות ושקיפות מלאה! אנחנו דורשים לכבד אותם.

דורשים ועדת חקירה בפרשת אפי נוה!

התנהלות כמו זו שעולה מפרשת "מין בתמורה למינוי שופטים" (לכאורה) של יו"ר לשכת עו"ד לשעבר, אפי נוה, מחייבת בחינה מעמיקה של כל הליך מינוי השופטים בתקופת כהונתו כיו"ר הלשכה. אנו דורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית ובלתי תלויה.

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד