עצומה:

מנדלבליט הפסק להיפגש ביחידות עם נתניהו!

מספר חתימות:

711 / 5,000

מספר חתימות:

711 / 5,000

ניגוד עניינים, חשש לזיהום ההליך הפלילי ופגיעה אנושה באמון הציבור, אבל היועמ”ש – בשלו. לא ייתכן שהיועמ”ש – בעל הסמכות *הבלעדית* להכריע בהליך הפלילי של ראש הממשלה – יקיים איתו פגישות, שניהם, לבד.

עתרנו לבג”ץ בדרישה להפסיק את הפגישות בארבע עיניים ובתגובה השיבה המדינה כי אין בכוונת היועמ”ש לחדול מקיום הפגישות האישיות – תוך התחמקות מוחלטת ממתן תשובה עניינית בנושא. חבל מאוד שבמקום להתמודד עם הטענות לגופן, בוחרת המדינה להשתמש בטענות דמגוגיות שאינן קשורות לאמור בעתירה. מגיעה לציבור תשובה רצינית יותר.

למרות רגישות ההליך, העניין הציבורי שבו וניגוד העניינים החריף שאותן פגישות בארבע עיניים יוצרות, היועמ”ש בוחר לקיים את הפגישות. למה בוחר? כי עומדים לרשותו שני פתרונות זמינים: או קיום הפגישות עם עוד אדם בחדר, פשוט וקל, או מינוי ממלא מקום, ממש כפי שמחייב הסדר ניגוד העניינים שעליו חתם היועמ”ש בעצמו עם כניסתו לתפקיד.

דווקא בתקופה הזאת שבה אנחנו עדים למתקפות חסרות תקדים על רשויות אכיפת החוק ועל בית המשפט, אין מקום לפגישות האלה שבעתיד יצבעו כל החלטה שיקבל היועמ”ש בעניינו של רה”מ ויעמידו אותו במצב של ניגוד עניינים אפשרי אל מול חובתו הציבורית!

 

קוראים למנדלבליט להפסיק את הפגישות האישיות!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

14/6/2018

העצומה נפתחה

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

נתניהו - הכרז על נבצרות עד להחלטה בנוגע לכתב אישום בעניינך!

אנחנו קוראים לראשי מפלגות הקואליציה לגלות אחריות לציבור ולדרוש מנתניהו להכריז על נבצרות זמנית מתפקידו כראש ממשלת ישראל כל עוד אין החלטה האם להגיש כתב אישום נגדו!

לא נותנים לחוק ההמלצות לעבור!

אמסלם ושותפיו לקואליציה מתנהגים כבריונים התורנים תוך פגיעה כואבת באחד האיזונים והבלמים החשובים ביותר בתוך הליכי עבודתה של הכנסת. אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו במאמץ משותף למנוע מחוק ההמלצות לעבור!

משאבי הטבע שלנו ולא של
הטייקונים

אנחנו מבהירים לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת ולכל הפקידים במשרד האוצר: לא הצבענו בבחירות האחרונות לא ליצחק תשובה ולא לאף טייקון אחר.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד