עצומה:

ביבי תשחרר!

דורשים מנתניהו למסור את תיקי הממשלה שבידיו!

דורשים מנתניהו למסור את תיקי

הממשלה שבידיו!

מספר חתימות:

876 / 1,500

מספר חתימות:

876 / 1,500

חתמו על העצומה – דורשים מראש הממשלה למסור את תיקי הממשלה שבידיו!

מאוד לא קל להיות ראש ממשלה – זו עבודה קשה שדורשת כל טיפת זמן. אבל ראש הממשלה שלנו לא מסתפק בתפקיד הכי חשוב במדינה ומספח לעצמו עוד 4 (!!!) תפקידים נוספים; שר החוץ, שר הבריאות, שר הביטחון ומ”מ שר העלייה והקליטה. אשכרה.

אם אתם מרגישים שאתם בקושי מצליחים לתמרן בין עבודה, לימודים, משפחה וקצת חיים – אז מה יגיד ראש הממשלה שלנו שלא ממלא תפקיד אחד, ועוד חתיכת תפקיד, אלא עומד גם בראש 4 משרדי ממשלה!!!! ועוד משרדים כמו משרד הביטחון, כשכולנו יודעים באיזו תקופה רגישה אנחנו נמצאים – זה לפחות מה שראש הממשלה שלנו, או שר הביטחון שלנו, אומר.

אם כל זה לא מספיק, אתמול התפרסם באתר Ynet שמשרד החוץ מתנהל בחוסר תקציבי ענק מה שמוביל לקיצוצים בפעילות המשרד בארץ ובחו”ל. האבסורד? שר החוץ, להלן ביבי, לא ידע בכלל על הבעיה ונאלץ לוודא את הטענות עם מנכ”ל המשרד. לשר במשרה המלאה זה לא היה קורה! אבל כששר החוץ הוא גם ראש הממשלה, שר הביטחון, שר הבריאות ושר העלייה והקליטה – אי אפשר לומר שזה באמת מפתיע.

 אבל אנחנו לא מסתפקים בשמועות על העברת התיק לשר אחר, ודורשים פעולה מידית – שלחנו מכתב לראש הממשלה (+ארבעת השרים) ודרשנו לשים סוף להתנהלות המבישה הזאת – איש אחד לא יכול לעשות עבודה של 5, ועל זה הציבור לא מוכן לשלם.

חתמו על העצומה!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

28/11/2018

העצומה נפתחה

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

נתניהו - הכרז על נבצרות עד להחלטה בנוגע לכתב אישום בעניינך!

אנחנו קוראים לראשי מפלגות הקואליציה לגלות אחריות לציבור ולדרוש מנתניהו להכריז על נבצרות זמנית מתפקידו כראש ממשלת ישראל כל עוד אין החלטה האם להגיש כתב אישום נגדו!

לא נותנים לחוק ההמלצות לעבור!

אמסלם ושותפיו לקואליציה מתנהגים כבריונים התורנים תוך פגיעה כואבת באחד האיזונים והבלמים החשובים ביותר בתוך הליכי עבודתה של הכנסת. אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו במאמץ משותף למנוע מחוק ההמלצות לעבור!

משאבי הטבע שלנו ולא של הטייקונים

אנחנו מבהירים לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת ולכל הפקידים במשרד האוצר: לא הצבענו בבחירות האחרונות לא ליצחק תשובה ולא לאף טייקון אחר.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד