לא ראוי להיות שר!

על דרעי חזקת הקלון! לא ייתכן שיהיה שר בממשלה!

מספר חתימות:

23,006 / 28,000

"*" אינדוקטור שדות חובה

לאריה דרעי יש חזקת קלון. לא ייתכן שהוא ימונה לשר בממשלה!

לפי הדיווחים בתקשורת, אריה דרעי עומד להיות שר בממשלה הקרובה, וזאת לאחר שרק לפני מספר חודשים בודדים, הוא הורשע בהסדר טיעון.

לאיזה מצב חברתי הגענו, שעבריין מורשע שישב בכלא בגין עבירות שוחד, חזר לכנסת, ביצע עבירות מס , וגם בהן הוא הורשע, חוזר פעם נוספת לכנסת ואף עלול לכהן כשר?! 

אנו מזכירים כי העבירות שאריה דרעי ביצע, יש עמן קלון! ולכן יו”ר ועדת הבחירות לכנסת יצטרך לדון בסוגיה האם אריה דרעי יוכל לכהן כשר בממשלה הקרובה.

הוא לא ראוי להיות שר בממשלה!

לא נעבור לסדר היום! בואו נעצור את ההידרדרות הערכית הזו של המדינה.

אריה דרעי לא ראוי להיות שר!

חתמו על העצומה והצטרפו לקריאה הציבורית >>

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון!

אנחנו קוראים לממשלת ישראל לגלות אחריות ולהודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן בצורה בלתי תלויה את המחדלים שהובילו לאסון הקשה בהר מירון!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד