עצומה:

אומרים לא לשרים מיותרים!

מספר חתימות:

2,077 / 5,000

מספר חתימות:

2,077 / 5,000

הממשלה הכי מנופחת בתולדות המדינה – כשכבר חשבנו שראינו הכל!

 שרה לקידום קהילתי, שר למשאבי המים, שר בתוך משרד הביטחון ושר לתיאום בין הכנסת לממשלה – מרוב תיקי שרים אנחנו כבר לא יודעים מה אמיתי ומה לא. ועל חשבון מי? נכון, על חשבוננו.

גנץ ונתניהו חתמו על הסכם להקמת ממשלה עם 36 שרים ועוד עשרות סגני שרים מיותרים. הממשלה הבזבזנית והגדולה בתולדות המדינה בשעה שמתנהל המשבר הכלכלי הגדול בתולדות המדינה. ואם זה לא מספיק, אז הם לא סתם המציאו תפקידי שרים חדשים, אלא המציאו משרדי ממשלה חדשים לחלוטין! משרדי ממשלה שעלותם מיליונים!

 וזה לא רק הקמתם של משרדים חדשים, זו הפוליטיקה המסואבת בגללה ממציאים משרדים, מפצלים משרדים קיימים, מעברים סמכויות בין משרדים ומזלזלים בציבור הבוחרים. מי שמשלם את המחיר הגבוה הזה הוא אנחנו. אנחנו – המשק שבקריסה, מיליוני המובטלים והמשפחות שלא מצליחות לסגור את החודש.

 אנחנו קוראים לשרים שעבורם המציאו משרדים חדשים, להודיע מיד כי הם מוותרים על הכבוד המפוקפק ומתכוונים לשרת את הציבור, ולא את עצמם, כפי שנבחרו לעשות.

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

לא למינוי אדלשטיין!

מעולם לא ביזה אדם את מוסד הכנסת, כפי שביזה אותו אדלשטיין. הצטרפו לפניה שלנו ליועמ”ש לפתוח בחקירה פלילית כנגד אדלשטיין, על סירובו לקיים את צו בית המשפט. דווקא בזמן כזה נעל ח”כ אדלשטיין את כנסת ישראל, צפצף על מוסדות בית המשפט ולבסוף כתרגיל פוליטי זול, התפטר, כדי לא למלא את צו בית המשפט. התנהלות לא דמוקרטית של יו”ר בית הנבחרים.

רוצים שלטון איכותי!

מאז העתירה הראשונה של התנועה בשנת 1990, ועד היום, אנחנו פועלים למען נקיון כפיים של נבחרי הציבור, ונגד השחיתות. במחלקה המשפטית ובמחלקה האזרחית, כאחד. בזכות התמיכה שלכם ושלכן בעשייתנו, אנחנו יכולים ויכולות להמשיך ולהלחם למען ניקיון הכפיים ונגד שחיתות בממשלה.

אומרים לא לממשלת שחיתות

איזו הצדקה יש להקים ממשלה שמנה ובזבזנית כשהמשק כולו נמצא בקריסה? איך אפשר להצדיק פתיחת משרדים וכיבודים מיותרים? דווקא בתקופה הזו מצופה מנבחרי הציבור לצמצם את בזבוזי הכספים ככל הניתן ולתמוך בציבור, לסייע לו לעבור את המשבר. אם טובת הציבור עומדת לנגד עיניכם – אל תקימו ממשלה עם יותר מ 18 שרים. תהיו דוגמא לצניעות – לא לבזבוזים ושחיתות.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד