קדמו לאלתר את עבודת הוועדה!

מי מסכל את ועדת החקירה בפרשת הצוללות?

קדמו לאלתר את תחילת פעילות הוועדה!

מספר חתימות:

3,109 / 5,000

הבטחתם ונעלמתם!

בשנים האחרונות ניהלה התנועה למען איכות השלטון בישראל, בצוותא עם חברי הפורום הביטחוני של התנועה, מאבק ציבורי ממושך להקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות וכלי השיט.

מטרתו ותכליתו הייתה אחת – הקמת ועדת חקירה אשר תחקור את הפרשה החמורה, ממנה עולים חששות כבדים להתנהלות בלתי תקינה בקודש הקודשים של ביטחון המדינה!

בחודש ינואר האחרון, נשא המאבק הציבורי את פריו הראשון, כאשר התקבלה החלטת ממשלה, שבמסגרתה הוקמה ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את הפרשה כולה על שלל פרשיותיה והסתעפויותיה.

חצי שנה אחרי אישור הקמת הוועדה, היא טרם החלה את עבודתה, וזאת בניגוד למרבית ועדות החקירה שהוקמו אי פעם במדינת ישראל.

שר הביטחון גנץ, שר המשפטים סער, כבוד השופט גרוניס, מדוע ועדת החקירה לפרשת הצוללות עדיין לא החלה עבודתה? מי מסכל את תחילת פעילותה?

אנחנו מצפים מכם לפעול למען האינטרס הלאומי ולקדם לאלתר את עבודת הוועדה.

הוכיחו לציבור שהמאבק בשחיתות עומד לנגד עיניכם, שבשבילכם האינטרס הציבורי קודם לכל!

חייבים לחקור את השחיתות בפרשת הצוללות!

הצטרפו לקריאה וחתמו על העצומה!

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון!

אנחנו קוראים לממשלת ישראל לגלות אחריות ולהודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן בצורה בלתי תלויה את המחדלים שהובילו לאסון הקשה בהר מירון!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד