עצומה:

לנאשם בשוחד 

אין מנדט למהלך מדיני!

הגיע הזמן להתפטר!

מספר חתימות:

18,755 / 20,000

מספר חתימות:

18,755 / 20,000

הוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה.

כתב אישום שמתייחס לפעולה בניגוד עניינים, תוך קידום אינטרסים זרים באמצעות תפקיד ציבורי. כתב אישום שמעיד על פגיעה חמורה בטוהר המידות במהלך שירות ציבורי, באופן שפוגע אנושות באמון הציבור כשלון ובנציגיו.

בעקבות הודעת ראש הממשלה כי הוא מושך את בקשתו לקבל חסינות מהכנסת, כתב האישום הוגש למזכירות בית המשפט המחוזי בירושלים, כמתחייב בחוק. התאריך למועד המשפט יוכרז בקרוב. 

אנחנו מאמינים שאין ברירה אלא שראש הממשלה נתניהו יתפטר מתפקידו כראש הממשלה,  המשך כהונתו בתפקידים השונים היא החלטה בלתי סבירה באופן קיצוני, שתפגע במדינה כולה.

המשך כהונתו של אדם עם כתבי אישום כראש ממשלה, היא פגיעה ברמה המוסרית המצופה מנבחרי ציבור, ותחייב נקיטת פעולות בהקדם האפשרי. על ראש הממשלה בנימין נתניהו להתפטר לאלתר!

ראש ממשלה לא יכול למלא את תפקידו מספסל הנאשמים בבית המשפט.

ישראל חשובה יותר.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

לא לחקיקה אנטי דמוקרטית!

מיד עם סיום הבחירות, החלו השותפים האופציונליים לקואליציה לקדם חוקים שמהווים איום על הדמוקרטיה הישראלית: חוק החסינות, החוק הצרפתי, פסקת ההתגברות, ועוד. אבל אנחנו לא ניתן לחקיקה אנטי-דמוקרטית לעבור! הכנסת היא לא עיר מקלט לעבריינים!

דורשים ועדת חקירה בפרשת הצוללות!

אלפי סימני שאלה מרחפים באוויר, שינויי גרסאות, טענות מתנגשות, נתונים חדשים ומרעישים – הגיע הזמן לשים סוף לפרשה שמהווה איום אמתי על ביטחון מדינת ישראל ותושביה. לא נותרה אף ברירה מלבד הקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות!

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד