עצומת המחדלים

הגיע הזמן לשיוויון בנטל!

לא מעלים את גיל המילואים לפני שמגייסים את כל האברכים!

יעד חתימות:

144,805 / 170,000
Hidden

בחתימתך על העצומה הנך מאשר קבלת דיוור ומסרונים מהתנועה לאיכות השלטון

הגיע הזמן לשוויון בנטל!

כבר שנים רבות שהאוכלוסייה החרדית מתחמקת מחובת הגיוס לצבא – בעוד שאר האוכלוסייה בישראל נושאת בנטל הכבד הזה.

בשנת 2017, בג”ץ קבע שזה מצב לא חוקי ויש לבטל את הפטור הגורף לחרדים – אבל הממשלה המשיכה לדחות את יישום פסק הדין, וכעת היא החליטה להאריך את הפטור למגזר החרדי באופן לא חוקי על ידי חקיקת חוק הפטור.

הגיעו מים עד נפש! לא ניתן לזה יד!

הצטרפו למאבק וחתמו על העצומה.
 ——

בימים הרי גורל אלו, התנועה לאיכות השלטון עוקבת אחרי שורה של מחדלים וכשלים בהתנהלות המדינה ומשרדי הממשלה, סביב אירועי המלחמה ודרכי הטיפול בתושבים, וזה במסגרת הדרישה הבסיסית שאזרחי ישראל יקבלו מהמדינה את הביטחון ואת השירותים החברתיים והכלכליים להם הם זכאים. על עצומת המחדלים שעסקה בנושא חלוקת הכספים הקואליציוניים ובעד סגירת משרדי ממשלה מיותרים חתמו 119,000 איש. על העצומה נגד חקירת הצבא על ידי מבקר המדינה תוך כדי המלחמה חתמו 11,000 איש. העצומה תתעדכן מעת לעת בנושאים הקשורים למחדלי 2023. 

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון!

אנחנו קוראים לממשלת ישראל לגלות אחריות ולהודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן בצורה בלתי תלויה את המחדלים שהובילו לאסון הקשה בהר מירון!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח. מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד