עוצרים את שוד הקופה הציבורית!

ממשלת ישראל מעבירה מיליארדי שקלים של כספים קואליציוניים מקופת המדינה לשותפות שלה בקואליציה

יעד חתימות בעצומה:

96,540 / 110,000
Hidden

בחתימתך על העצומה הנך מאשר קבלת דיוור ומסרונים מהתנועה לאיכות השלטון

מדינת ישראל נמצאת במצב חירום. לא יתכן שמפלגות הקואליציה ימשיכו לחלק בינם לבין עצמם מיליארדי שקלים של כספים קואליציוניים כאילו הכל כרגיל. לאחרונה ביקשנו להוציא צו ביניים בעתירה שהגשנו נגד התקציב הדו שנתי במטרה לעצור את חלוקת הכספים השערורייתית.

חלוקת הכספים הקואליציוניים היא דבר פסול בימי שגרה ועל אחת כמה וכמה כשהמשק הישראלי נמצא בשגרת מלחמה, כשאנחנו זקוקים לכל שקל שניתן לגייס לטובת המאמץ המלחמתי ולשיקום הפגיעות הרבות בגוף, בנפש וברכוש של תושבי ישראל בכלל, ותושבי העוטף בפרט.

התנועה לאיכות השלטון עוקבת בימים אלו אחרי שורת מחדלים וכשלים בהתנהלות המדינה ומשרדי הממשלה כל זה במסגרת הדרישה הבסיסית שאזרחי ישראל יקבלו מהמדינה את הביטחון ואת השירותים החברתיים והכלכליים להם הם זכאים בדין. העצומה תתעדכן מעת לעת בנושאים הקשורים למחדלי 2023 וקידום חוקה למולדת.

חתמו על העצומה והצטרפו אלינו לקבלת עדכונים שוטפים.

מוזמנים לצפות בכל סדרת הסרטונים של יו”ר התנועה לאיכות השלטון>>> https://did.li/2TJCN

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג”ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. לציבור הישראלי מגיעות תשובות!

נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

דורשים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון!

אנחנו קוראים לממשלת ישראל לגלות אחריות ולהודיע לאלתר על הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבחן בצורה בלתי תלויה את המחדלים שהובילו לאסון הקשה בהר מירון!

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח. מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד