עצומה:

יו”ר הכנסת אדלשטיין,

תן לכנסת לעבוד!

מספר חתימות:

7,088 / 10,000

מספר חתימות:

7,088 / 10,000

יו”ר הכנסת איבד את הבושה!

 

מדינת ישראל עומדת בפתחו של המשבר הבריאותי והכלכלי הגדול בתולדותיה. משבר שכמותו לא ידענו מעולם. 

דווקא בעת הזו, תפקידה של הכנסת חיוני יותר מתמיד. ועדות הכנסת הן שמאשרות את העברות הכספים לעסקים הקטנים שקורסים כמו זבובים. ועדות הכנסת הן שמאפשרות את הגדלת התקציב של מערכת הבריאות. ועדת הכנסת הן שאמורות לעקוב אחר התנהלות משרדי הממשלה ולבקר אותם על מנת שישרתו את האזרחים בצורה הטובה ביותר באופן כללי ובפרט בעת המשבר. 

ודווקא בימים אלו, יו”ר הכנסת עוסק בעסקנות פוליטית זולה והזויה. משעה שגילה שאין לו רוב בכנסת, במקום להתנהל כמו דמוקרט, אדלשטיין ניצל את סמכותו ונעל את הכנסת. ו… לעזאזל הציבור. 

מעולם לא ביזה אדם את מוסד הכנסת, כפי שביזה אותו יו”ר הכנסת. 

 

חייבים לאפשר לכנסת לעבוד. למען מדינת ישראל.

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

נתניהו תתפטר! ישראל חשובה יותר!

המשך כהונתו של אדם עם כתבי אישום חמורים כשר, ויתרה מזאת, כראש ממשלה, היא פגיעה ברמה המוסרית המצופה מנבחרי ציבור, ותחייב נקיטת פעולות בהקדם האפשרי. על ראש הממשלה בנימין נתניהו להדיח את עצמו מכל תפקידיו בממשלה.

נתניהו תתפטר. מגיע לישראל יותר.

לא להעלאת שכר הח"כים!

מאז העתירה הראשונה של התנועה בשנת 1990, ועד היום, אנחנו פועלים למען נקיון כפיים של נבחרי הציבור, ונגד השחיתות. במחלקה המשפטית אנחנו עותרים לבג”צ, דורשים הקמת ועדות חקירה, מעניקים ייעוץ, תמיכה והגנה משפטית לחושפי שחיתות, מנסחים ומקדמים חוקים, מלווים דיונים מקצועיים בכנסת, מעניקים אותות אביר איכות השלטון, וחוסכים מיליונים מכספי הציבור. בינתיים, במחלקה האזרחית, אנחנו מקימים מאהלי מחאה, מרימים הפגנות, מחתימים עשרות אלפים על עצומות, מריצים התמחויות אוניברסיטאיות, מקיימים חוגי בית, מרצים בפני תלמידים וסטודנטים, מבצעים כנסים ופאנלים בהשתתפות חברי כנסת ואנשי ציבור, ומפעילים שלל רשתות חברתיות. מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחרינו בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר!

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד