עצומה:

הממשלה המנופחת בתולדות המדינה ישראל מתביישת!

מספר חתימות:

14,984 / 20,000

מספר חתימות:

14,984 / 20,000

ביום חמישי בשעה 13:00 תושבע סוף סוף ממשלה בישראל. 

אבל לא סתם ממשלה, אלא ממשלת שחיתות. ממשלה של 36 שרים. ממשלה של כמעט חצי כנסת. ממשלה שמבזבזת כספי ציבור בזמן שהציבור נאנק תחת הנטל. ממשלה עם כתבי אישום פליליים. ממשלה שלוקה בניתוק מהעם. ממשלה של הבטחות מופרות. ממשלה מנופחת. ממשלה שמונעת משיקולים אישיים.

גנץ ונתניהו הולכים להקים את הממשלה המנופחת והבזבזנית בתולדות ישראל. חבורת מנותקים. 

הם לא מתביישים בשחיתות הזאת, אבל אנחנו כן.

גם אתם מתביישים? גם לכם יש מה להגיד? חתמו על העצומה!

בלעדיכם – לא נוכל להמשיך במאבק 

הדרך היחידה שלנו לממן את המאבק נגד השחיתות היא הציבור. אתם הספונסורים שלנו – אין לנו שום טייקון. העלויות של המאבק הן גבוהות, מהאגרות של הגשת עתירות דחופות ועד אינספור שעות של עבודה מקצועית אל תוך הלילה לקראת הדיונים בבית המשפט והקמת אירועי מחאה ברחוב במאבק שיכול להתמשך ולהיגרר – אנחנו חייבים להיות מוכנים ללכת עד הסוף. רק אתם יכולים לתת לנו את החמצן הכלכלי שיאפשר לנו לעשות את זה.

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

 חתמו על העצומה >>

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

נתניהו תתפטר! ישראל חשובה יותר!

המשך כהונתו של אדם עם כתבי אישום חמורים כשר, ויתרה מזאת, כראש ממשלה, היא פגיעה ברמה המוסרית המצופה מנבחרי ציבור, ותחייב נקיטת פעולות בהקדם האפשרי. על ראש הממשלה בנימין נתניהו להדיח את עצמו מכל תפקידיו בממשלה.

נתניהו תתפטר. מגיע לישראל יותר.

לא להעלאת שכר הח"כים!

מאז העתירה הראשונה של התנועה בשנת 1990, ועד היום, אנחנו פועלים למען נקיון כפיים של נבחרי הציבור, ונגד השחיתות. במחלקה המשפטית אנחנו עותרים לבג”צ, דורשים הקמת ועדות חקירה, מעניקים ייעוץ, תמיכה והגנה משפטית לחושפי שחיתות, מנסחים ומקדמים חוקים, מלווים דיונים מקצועיים בכנסת, מעניקים אותות אביר איכות השלטון, וחוסכים מיליונים מכספי הציבור. בינתיים, במחלקה האזרחית, אנחנו מקימים מאהלי מחאה, מרימים הפגנות, מחתימים עשרות אלפים על עצומות, מריצים התמחויות אוניברסיטאיות, מקיימים חוגי בית, מרצים בפני תלמידים וסטודנטים, מבצעים כנסים ופאנלים בהשתתפות חברי כנסת ואנשי ציבור, ומפעילים שלל רשתות חברתיות. מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחרינו בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר!

עבריינים מורשעים - לא בכנסת ובממשלה!

שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור, מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – חייבים לשים לזה סוף! הגיחע הזמן להעביר בכנסת את "חוק הקלון".

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד